Наші напрямки

  • ПН 08.00 - 20.00
  • ВТ 08.00 - 20.00
  • СР 08.00 - 20.00
  • ЧТ 08.00 - 20.00
  • ПТ 08.00 - 20.00
  • СБ 08.00 - 18.00
  • НД 08.00 - 18.00

Послуги: Паліативна медицина

Паліативна медична допомога підвищує якість життя пацієнтів, які страждають від тяжких хронічних захворювань. Таким чином покращується якість життя тих, хто здійснює догляд. Лікарі в медичному центрі Ала Атлантіс виїжджають до пацієнтів додому у складі бригади з 12 лікарів.

Надання паліативної медичної допомоги - це підхід, направлений на покращення якості життя пацієнтів (дорослих та дітей) и їх сімей, які зіштовхуються з проблемами у зв’язку з небезпечними для життя захворюваннями. Завдяки ранній діагностиці, правильній оцінці та лікуванню болю, а також рішення інших проблем, чи то фізічних, психосоціальних чи духовних, паліативна допомога сприяє запобіганню та полегшує страждання.

Полегшення страждань у нашій практиці виходить за межі усунення фізичних симптомів. При наданні паліативної допомоги ми використовуємо комплексний підхід для надання підтримки пацієнтам та особам, що доглядають їх.

Паліативна медична допомога необхідна при багатьох захворюваннях. Більшість дорослих, що потребують таку допомогу, страждають такими хронічними захворювання, як серцево-судинні (38,5%), онкологія (34%), хронічні респіраторні захворювання (1,3%), СПІД (5,7%) та діабет (4,6%). Паліативна медична допомога може бути необхідна також при інших ускладненнях, таких як ниркова недостатність, хронічні захворювання печінки, розсіяний склероз, хворобі Паркінсона, ревматоїдному артриті, неврологічних захворюваннях, деменції, вроджені вади розвитку та туберкульозі з лікарською стійкістю, трофічних язвах та ін.

Як отримати безкоштовну паліативну медичну допомогу у лікарів Ала Атлантіс?

Зателефонувати та залишити заявку : 096 909 00 33/ 066 909 00 33/068 226 41 12(вайбер)/ або написати нам в повідомлення в Інстаграм.

Важливо!, щоб у вас була декларація з сімейним лікарем (або в нашому медичному центрі, або в іншому медичному закладі). Якщо декларація відсутня - виїзд паліативної бригади неможливий. Для початку треба буде укласти декларацію.

Головний принцип безкоштовної паліативної допомоги - від якого б захворювання пацієнт не страждав, яким би важким це захворювання не було, які б засоби не були б використані на його лікування, завжди можна знайти спосіб підвищити якість життя хворого в дні, що залишилися. Якщо не має способа зупинити прогресування основного захворювання, не можна казати пацієнту, що “більше нічого не можна зробити”. Це ніколи не буває абсолютною істиною і може виглядати як відмова від надання допомоги. В такому випадку можна надати психологічну підтримку та контролювати патологічні симптоми.

Паліативна допомога не допускає евтаназію та самогубство при посередництві лікаря. Ми не допомагаємо з евтаназією та не сприяємо самогубству. Для пацієнта та його родичів паліативна допомога від лікарів медичного центру Ала Атлантіс абсолютно безкоштовна.

Запис на прийом:

Діючі акції