Наші напрямки

 • ПН 08.00 - 20.00
 • ВТ 08.00 - 20.00
 • СР 08.00 - 20.00
 • ЧТ 08.00 - 20.00
 • ПТ 08.00 - 20.00
 • СБ 08.00 - 18.00
 • НД 08.00 - 18.00

Послуги: Мастопексія

Підтяжка грудей (мастопексія) – це пластична операція з корекції форми молочних залоз, один із напрямків маммопластики. Операція з підтяжки грудей (мастопексія) у Дніпрі в медичному центрі Ала Атлантіс дає можливість підібрати план перетворення для будь-якої ситуації – зробити підтяжку обвислої шкіри грудей без імплантів, підтяжку великих і маленьких грудей, корекцію без операції (нитками) тощо.

На пружність форм впливають індивідуальні особливості, спадковість, спосіб життя та гормональний фон, який активно змінюється під час вагітності та годування груддю. Тому в більшості випадків до хірургів звертаються за підтяжкою грудей після грудного вигодовування (ГВ, годування), після схуднення або через вікові зміни. Втрата пружності тіла – природний процес, і естетична хірургія покликана примножувати красу пацієнток без шкоди здоров'ю та видимих слідів. Природність у тренді як ніколи, тому так важливо знайти спеціаліста, здатного зробити підтяжку жіночих грудей при її птозі безпечно та красиво.

Показання для операції

Мастопексія молочних залоз, як і будь-яка інша естетична корекція, призначається тільки за бажанням дівчини. Які зміни не зазнала б фігура – все є варіантом норми. Чи варто робити підтяжку грудей, вирішує сама жінка, а визначити відповідну методику допоможе фахівець.

Основні причини звернень:

 • птоз, спричинений різким схудненням, вагітністю та грудним вигодовуванням, віковими змінами;
 • асиметрія молочних залоз;
 • втрата тонусу шкіри та її надлишки, збільшені розтягнуті соски;
 • розтяжки (стрії).

На жаль, еластичність нашої шкіри обмежена, і якщо вона розтягнулася, ніщо не сприятиме її скороченню. Креми, масажі, вправи можуть впливати тільки в комплексі або для профілактики, але в іншому це маркетингові ходи. Розтягнуту шкіру можна лише висікти. Підтяжка грудей 4,5, та 6 розміру робиться частіше, ніж форм невеликого розміру, але будь-який бюст піддається птозу. Мастопексія маленьких грудей часто передбачає одномоментне збільшення, проте зустрічаються дівчата, які хочуть зробити підтяжку невеликих або маленьких грудей без імплантів. Великі обсяги передбачають мастопексію та редукційну маммопластику – видалення не лише надлишків шкіри та підшкірно-жирової клітковини, але й самої залізистої тканини.

Птоз грудей буває кількох ступенів:

 1. Опущення соска рівня підгрудної складки.
 2. Сосок знаходиться нижче підгрудної складки, але дивиться вперед.
 3. Сосок опущений нижче рівня грудей і звернений донизу.

Найбільш оптимальний варіант - проконсультуватися з хірургом, оцінити можливості реальної підтяжки грудей, дізнатися, чи можна зробити мастопексію без імплантів під місцевим наркозом в Ала Атлантіс, як виглядають груди після підтяжки, обговорити всі деталі реабілітації. Ми рекомендуємо переглянути фотографії до/ після і відібрати, що особливо сподобалися, щоб продемонструвати на очному прийомі. На консультації лікарка може показати ще більше робіт на різних етапах: як виглядатимуть результати підтяжки грудей через півроку, через рік тощо. Завдання пластичного хірурга - не просто видалити надлишки тканин, але і сформувати гармонійну фігуру, тому очікуваний ефект обговорюється виходячи з статури та зростання пацієнтки

Протипоказання для операції

Перед підтяжкою грудей у жінок обов'язково призначається обстеження, щоб унеможливити протипоказання до мастопексії молочної залози. Зазвичай вони пов'язані із загальним наркозом, оскільки втручання велике і потребує повноцінної анестезії. Але в медичному ценрі Ала Атлантіс наша лікарка Рмоанець Світлана Володимирівна робить під місцевим знеболенням. Вона виконує підтяжку грудей, апаратну підтяжка грудей жиром (ліпофілінг).

Протипоказання до пластичної підтяжки грудей

 • непереносимість препаратів наркозу;
 • онкологія;
 • ВІЛ/СНІД;
 • запальні процеси в організмі;
 • порушення згортання крові;
 • проблеми у роботі кровоносної та інших систем;
 • цукровий діабет та інші хронічні захворювання;
 • період вагітності та лактації;
 • вік до 18 років.

Верхнього вікового порога немає, як і немає суворих правил щодо подальшого материнства. Підтяжка грудей до вагітності та пологів можлива, головне грамотно оцінювати перспективи. Форми можуть змінитися за цей час, і якщо вагітність планується в найближчі рік-два, можливо, варто відкласти пластику. При цьому важливо розуміти, що перетворення може відкластися на 5-10 років, якщо дівчина вирішить народжувати другу дитину і надалі. Під час грудного вигодовування та кілька місяців після нього (при цьому мінімум півроку після пологів) втручатися в організм не можна. Мамопластика (мастопексія грудних залоз) виконується лише після обстеження грудей. Підтяжка грудей при мастопатії та інших ситуаціях обговорюється індивідуально.

Реабілітація після операції

Реабілітація після підтяжки грудей – тривалий, але неминучий етап. Загалом, при дотриманні розпоряджень, відновлення після підтяжки грудей не приносить серйозних незручностей дівчатам. Найбільш складні 10-14 днів, коли діють найсуворіші обмеження та рекомендується щадний режим – без домашніх справ, роботи, фізичної активності, стресів. У цей період особливо важливо відмовитися від куріння та алкоголю, хоча ця рекомендація є актуальною до завершення реабілітації. При сприятливому перебігу загоєння болючість йде на 2-3 день, покращується загальне самопочуття.

Реабілітація після мастопексії – підтяжки грудей без імплантів Дніпро загалом не відрізняється від відновлювального періоду після інших видів маммопластики, хоч і має свої особливості, що залежать від обраної методики.

Загальні обмеження:

 • носіння компресійної білизни суворо за рекомендаціями лікаря;
 • відмова від фізичних навантажень, спорту, підняття тяжкості;
 • тимчасово не рекомендується піднімати руки;
 • відмова від лазень, саун, прийому ванни;
 • підтримка гігієни, обробка прооперованої зони;
 • відвідування призначених оглядів.

Компресійна білизна сприяє виведенню набряків та прискоренню регенерації тканин, профілактує ускладнення, знижує больові відчуття та фіксує шви. Щодо щоденної побутової активності варто орієнтуватися на своє самопочуття, не перевантажувати себе.

Ускладнення дуже рідкісні і мають тимчасовий характер, навіть у разі розвитку гематоми проводиться її корекція, і це ніяк не відбивається на кінцевому результаті. Відкриття швів практично виключено при носінні компресії, як і занесення інфекції. Оцінювати результат можна лише через 2-3 місяці! У цей час можна приступати до занять спортом, уникаючи навантажень на верхню частину тіла, поступово додаючи інтенсивність. Раніше набряк сильно спотворює картинку. Наприклад, після якірної підтяжки з імплантами одні груди виглядають вищими. Набряк надає тканинам «твердість», що нерідко вводить пацієнток в оману. Він може мігрувати між молочними залозами, животом тощо. та змащувати результат.

Що стосується рубцювання - це залежить від властивостей організму і схильності до утворення келоїдних рубців, але, як правило, все гоїться якісно. Рожеві сліди з часом світлішають самі собою і перестають бути помітними. Хірург обов'язково уточнить ці моменти і в деталях розповість, на що варто звертати увагу і як доглядати прооперовану область, як уникнути ускладнень. Може бути обмежений прийом будь-яких препаратів, тому обов'язково варто обговорити, які ліки ви п'єте, це важливо під час бесіди з анестезіологом. Чесність та відповідальність пацієнтки вже гарантує половину успіху пластики.

Жодних ризиків для здоров'я операція не несе, ймовірність розвитку захворювань молочної залози у прооперованих дівчат така сама, як у тих, хто не робив маммопластику.

Для того, щоб прискорити загоєння, можна вдатися до реабілітаційної косметології. Для будь-якої ситуації знайдеться підходящий курс, наприклад, фотодинамічна терапія в Ала Атлантіс - безболісна апаратна процедура, що істотно докоряє регенерації тканин, відновлення судин і капілярів, виведення набряку та зняття хворобливості. Можна вдатися до ін'єкцій, які наситять клітини фібробластами, вітамінами та антиоксидантами. До речі, прийом вітамінів загалом показаний під час реабілітації. Крім перерахованого, існує мікрострумова терапія, електрофорез та інші фізіотерапевтичні напрямки.

Якщо вас цікавить мастопексія у Дніпрі, звертайтесь до медичного центру Ала Атлантіс. Наші адміністратори дадуть вам детальну інформацію і запишуть на першу консультацію в найкоротші терміни, щоб ви одразу стали на крок ближче до своєї мрії.

Телефонуйте 0 800 330 970 або пишіть нам Instagram @ala_atlantis_dnipro

Наші спеціалісти
Романець
Світлана Миколаївна
Онкохірург, пластичний хірург, маммолог
Фото
Відео

 

Запис на прийом:

Діючі акції