Наші напрямки

  • ПН 08.00 - 20.00
  • ВТ 08.00 - 20.00
  • СР 08.00 - 20.00
  • ЧТ 08.00 - 20.00
  • ПТ 08.00 - 20.00
  • СБ 08.00 - 18.00
  • НД 08.00 - 18.00

Послуги: Корекція шрамів та рубців

Рубці і шрами на тілі – нормальне явище. Такі сліди на шкірі неминуче залишаються після операцій, часто також вимагають накладення швів спортивні або побутові травми. У більшості випадків ми просто звикаємо до них і перестаємо помічати.

Але тільки не в тих випадках, коли в місці накладення швів формується неестетичний асиметричний стягує шкіру наріст – келоїдний рубець.

Освіта грубих шрамів часто пов'язане з генетичною схильністю – тобто більшість операцій, які будуть виконані такій людині, приведуть до формування великого і опуклого рубця. Однак також можлива поява келоїдів з інших причин: некоректна техніка накладення швів, внаслідок недотримання післяопераційного режиму, через куріння, неправильного харчування, механічного впливу на прооперовану (травмовану) область після накладення швів.

У медичному центрі Ала Атлантіс видалення шрамів і рубців проводиться методом хірургічного висічення

Чим старше і глибше рубець, тим складніше його видалити. Хірургічне висічення застосовується при великих за площею рубцях і шрамах, «зачепили» глибокі шари шкіри. Це найефективніший спосіб позбавлення від таких дефектів.

Операція проводиться під місцевою або загальною анестезією-це залежить від розміру рубця, його віку і глибини. Діючи скальпелем, хірург січе рубець, а його краю акуратно зшиває.

Після загоєння тканин на місці рубця або шраму залишається практично непомітна тонка бліда лінія. Остаточний ефект можна оцінити через 6 місяців.

Під час консультації пластичний хірург клініки вислухає ваші побажання, проведе огляд, при необхідності призначить додаткові дослідження і запропонує оптимально підходящі вам методи корекції.

Якщо вас цікавить видалення рубців і\або корекція шрамів в Дніпрі, звертайтеся в медичний центр Ала Атлантіс. Наші адміністратори дадуть вам детальну інформацію і запишуть на першу консультацію в найкоротші терміни, щоб ви відразу стали на крок ближче до своєї мрії.

Телефонуйте за телефоном 0 800 330 970 або пишіть нам в Instagram @ala_atlantis_dnipro

Наші спеціалісти
Романець
Світлана Миколаївна
Онкохірург, пластичний хірург, маммолог
Запис на прийом:

Діючі акції