Наші напрямки

  • ПН 08.00 - 20.00
  • ВТ 08.00 - 20.00
  • СР 08.00 - 20.00
  • ЧТ 08.00 - 20.00
  • ПТ 08.00 - 20.00
  • СБ 08.00 - 18.00
  • НД 08.00 - 18.00

Послуги: Кінезотерапія

Кінезотерапія - лікування активними і пасивними рухами, спрямованими на розробку і поліпшення рухливості великих і дрібних суглобів, сегментів хребта, збільшення еластичності сухожиль, м'язової тканини.

Активна кінезотерапія Ала Атлантіс характеризується активним і свідомим участю хворого.

Пасивна кінезотерапія це форми і засоби, при використанні яких хворий бере участь пасивно, руху виконуються кінезотерапевтом або за допомогою спеціальних апаратів і пристосувань, в тому числі роботизованих.

Високо ефективна відновлювальна методика для пацієнтів, які перенесли інсульт, черепно-мозкову травму, які страждають розладами центральної та периферичної нервової системи. Метод дозволяє купірувати спастику м'язів, устронять блоки.

Виконання певних фізичних вправ нормалізує рух нервових імпульсів по провідних нервових шляхах, приводячи в норму процеси збудження і гальмування.

Рухова активність нормалізує роботу м'язів, зв'язок, сухожиль, сегментів хребта.

При кинезотерапевтическом впливі використовується підвиди рухів, що позначаються як активно-пасивні, довільно - мимовільні, синергічні, асистовані.

Кінезотерапія не має вікових або статевих обмежень

Основні завдання кінезотерапії Дніпро

  • Відновлення або компенсування засмученою рухової функції
  • Тренування серцево-судинної, дихальної та інших систем
  • Відновлення адаптації до повсякденного життя і прфессіональной діяльності

Методика

Сеанси кінезотерапії проводять індивідуально або в малих групах, чисельністю від 5-6 чоловік.

Групи для занять кінезотерапією формують за певними параметрами: невелике число пацієнтів і однотипність захворювання (до групи включають людей зі схожими захворюваннями), іноді існує необхідність поділу і за статевою ознакою (чоловічі і жіночі групи).

Підбір фізичних вправ та інших впливів на організм підбирає фахівець - кінезотерапевт, в залежності від захворювання. Комплекс може містити не тільки фізичні вправи, масаж і елементи мануальної терапії, а й водні процедури, які проводять за певною схемою.

Внаслідок м'язового навантаження поліпшується кровообіг на пошкодженій ділянці, відновлюються обмінні процеси, зменшується набряклість, проходить запалення.

В процесі проведення кінезотерапії може бути використано музичний супровід і методи психотерапії.

Записатися можна за телефоном 0 800 330 970 або через форму на сайті, і ми Вам передзвонимо

Наші спеціалісти
Хазієв
Ренат Рашидович
Мануальний терапевт
Запис на прийом:

Діючі акції