Наші напрямки

  • ПН 08.00 - 20.00
  • ВТ 08.00 - 20.00
  • СР 08.00 - 20.00
  • ЧТ 08.00 - 20.00
  • ПТ 08.00 - 20.00
  • СБ 08.00 - 18.00
  • НД 08.00 - 18.00

Послуги: Ванна з витяжкою

Біль у спині – часта проблема, з якою стикаються сучасні люди. Перебування в одноманітному положенні, викликає сильне напруження паравертебральних м'язів. У групі ризику водії, люди, чия трудова діяльність пов'язана з комп'ютерами, а також всі, хто відчуває сильні м'язові перевантаження. У медичному центрі Ала Атлантіс розтяжку хребта із застосуванням сучасного обладнання в лікувальних і профілактичних цілях.

Застосовувані методики надають високу ефективність і вже з перших днів біль стихає. Розтяжка хребта дозволяє повернути хребетному стовпу анатомічно правильну форму. Процедура допомагає зняти біль, напругу, витягнути хребет на кілька сантиметрів. Сучасні методи повертають анатомічно правильну будову хребта, позбавляє від гриж та інших патологій без оперативного втручання. Для лікування застосовують підводне витягування.

Особливості підводного витягування

При порушенні ОДА, позитивні результати показує підводне витягування. Із застосуванням цього методу відбувається розтягнення глибоких м'язів, знімається больовий синдром, поліпшується загальний стан, знімається набряклість, зменшуються грижі.

У нашій клініці проводять підводне витягування хребта в Дніпрі. Процедура допомагає розслабити м'язи, зняти спазми і відновити нервову систему, прибрати здавлювання судин.

Підводний вплив на хребетний стовп буває декількох видів

  • При горизонтальному методі відбувається розвантаження спини. Вплив здійснюється з імітацією запливу.
  • Вертикальний метод допомагає нормалізувати вплив тиску на міжхребцеві диски. Це інтенсивна процедура, яка допомагає зняти больовий синдром, зняти тиск на міжхребцеві диски.

Лікування хребта в Ала Атлантіс відбувається при зануренні тіла в воду в певному положенні. На пацієнта надівається спеціальний корсет, який виконує тиск на різні точки спини. Перші процедури легкі. Поступово навантаження збільшується пропорційно перебуванню часу, проведеного у воді.

Підводний метод витягнення використовується при обмеженнях руху хребетного стовпа, сколіозі, радикулопатії. Метод ефективний при безопераційному лікуванні міжхребцевих гриж і не тільки.

Записатися можна за телефоном 0 800 330 970 або через форму на сайті, і ми Вам передзвонимо

Наші спеціалісти
Трофименко
Тетяна Олександрівна
Невропатолог, вертебролог
Запис на прийом:

Діючі акції